Meie lugu

Meie lugu

Viatris on uut tüüpi tervishoiuettevõte, mis aitab inimestel kõikjal maailmas elada tervislikumalt igal eluetapil.

Oleme pühendunud ravimite kättesaadavuse tagamisele, jätkusuutliku tegevuse edendamisele, uuenduslike lahenduste väljatöötamisele ja oma teadmiste kasutamisele patsientide ravitulemuste parandamiseks.

Viatrises näeme tervishoidu mitte sellisena, nagu see on, vaid sellisena, nagu see peaks olema. Me tegutseme julgelt ja stabiilselt arenevate tervishoiuvajadustega maailmas.

Viatris koondab eksperditeadmised teaduse, tootmise ja turustamise vallas ning tõestatud regulatiivse, meditsiinilise ja ärilise suutlikkuse kvaliteetsete ravimite tarnimiseks patsientidele enam kui 165 riigis ja territooriumil.

Viatrises on üle maailma umbes 45 000 töötajat, selle peakontor asub Pittsburghis USA-s ning ülemaailmsed keskused paiknevad Shanghais (Hiina) ja Hyderabadis (India).

Meie lugu

VIATRIS on uus ülemaailmne tervishoiuettevõte, mis moodustati 2020. aasta novembris Mylani ja Pfizeri äriüksuse Upjohn ühinemise tulemusena.

VIATRIS EUROOPAS

Meie ettevõttes on ligikaudu 11 000 andekat ja pühendunud inimest, kes töötavad 38 Euroopa riigis. Nad kõik tegutsevad sihikindlalt selle nimel, et kõik patsiendid, olenemata nende asukohast ja olukorrast, saaksid paremat tervishoiuteenust.

Ligikaudu kolmandik meie töötajatest tegutsevad ühes enam kui kümnest tootmis- ja pakendamistehasest, kus valmivad suukaudu manustatavad ja süstitavad ravimid, ravimite toimeained, integreeritud tahked ravimvormid ja ravimi toimeainet sisaldavad komplekspreparaadid.

~11 000 ANDEKAT INIMEST

38 EUROOPA RIIGIST

10+ TOOTMISRAJATIST

NON-2022-0196

Juhend paikset akneravimit kasutavale patsiendile

Mis on tervislik vananemine?

Mis on tervislik vananemine?

Siit leiab ülevaate faktidest ja mõjutavatest faktoritest

Mis on mittenakkushaigused?

Mis on mittenakkavad hagused?

Siit leiab ülevaate haigusega seotud faktidest ja mõjutavatest faktoritest