Meie lugu

Meie lugu

Meie lugu

Viatris on uut tüüpi tervishoiuettevõte, mis aitab inimestel kõikjal maailmas elada tervislikumalt igal eluetapil.

Oleme pühendunud ravimite kättesaadavuse tagamisele, jätkusuutliku tegevuse edendamisele, uuenduslike lahenduste väljatöötamisele ja oma teadmiste kasutamisele patsientide ravitulemuste parandamiseks.

Viatrises näeme tervishoidu mitte sellisena, nagu see on, vaid sellisena, nagu see peaks olema. Me tegutseme julgelt ja stabiilselt arenevate tervishoiuvajadustega maailmas.

Viatris koondab eksperditeadmised teaduse, tootmise ja turustamise vallas ning tõestatud regulatiivse, meditsiinilise ja ärilise suutlikkuse kvaliteetsete ravimite tarnimiseks patsientidele enam kui 165 riigis ja territooriumil.

Viatrises on üle maailma umbes 45 000 töötajat, selle peakontor asub Pittsburghis USA-s ning ülemaailmsed keskused paiknevad Shanghais (Hiina) ja Hyderabadis (India).

Meie lugu

VIATRIS on uus ülemaailmne tervishoiuettevõte, mis moodustati 2020. aasta novembris Mylani ja Pfizeri äriüksuse Upjohn ühinemise tulemusena.

Meie missioon ja visioon

Viatrises näeme tervishoidu mitte sellisena, nagu see praegu on, vaid nagu olema peaks.

Meie missioon on võimaldada inimestele kogu maailmas elada tervislikumalt igal elu etapil. Tegutseme julgelt tagamaks stabiilsust tervishoiuvajaduste muutuvas maailmas. Viime seda ellu järgmiselt:

NON-2022-0196

Meie tootevalik

Oleme pühendunud kvaliteetsete ravimite kättesaadavuse parandamisele kogu maailmas.

Meie ülemaailmne tootevalik põhineb teaduslikult tõestatud alustel. Viatrise laias nomeklatuuris on ravimeid, millega saab ravida üheksat kümnest Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO - World Health Organization) andmetel kõige levinumat surma põhjustavast haigusest. Rohkem kui 200 meie ravimit kuuluvad WHO oluliste ravimite loetellu.

Toodame ja turustame ravimeid mitmesugustes ravivaldkondades, näiteks:

Meie tootevalik:

  • Originaalravimid
  • Geneerilised ravimid
  • Käsimüügiravimid
  • Meditsiinilised toimeained

NON-2022-0196

Meie tootmine

Toodame ja turustame ravimeid, mida kasutatakse paljudes ravivaldkondades.

Teame, et tegutseme valdkonnas, mis mõjutab otseselt patsientide tervist ja heaolu. Seetõttu oleme seadnud kesksele kohal patsientide tervise kaitse. Töötame pühendunult toodete kvaliteedi ja ohutusega igal sammul alates tootearendusest kuni valmis ravimvormideni.

Meil on umbes 50 tootmisrajatist, kus valmistame erinevaid ravimvorme, nagu näiteks tahkeid suukaudseid, süstitavaid ja kompleksseid ravimvorme ning farmatseutilisi toimeaineid. Ravimite valmistamiseks kasutatame meditsiiniliselt sobivaid toime- ja abiaineid. Samasuguse hoolsusega valitakse ka abiaineid, mida kasutatakse ravimite valmistamise protsessi ajal.

Meie professionaalses meeskonnas on

600 + MEDITSIINI- JA RAVIMIOHUTUSE EKSPERTI

1000 + RAVIMITE REGISTREERIMISE EKSPERTI 

Ülemaailmse võrgustiku abil on tagatud järjepidev tarneahel. Juhtimine asub kolmes peakorteris USA-s, Hiinas ja Indias.

NON-2022-0196

Meie vastutus

Meil on kesksel kohal patsientide vajadused kogu maailmas. Töötame iga päev selle nimel, et parandada patsentide juurdepääsu ravimitele.

Viatris on seadnud endale eesmärgiks anda inimestele kõikjal maailmas võimalus elada tervislikumalt igas eluetapis.

Peame oma kohustuseks propageerida teadmisi ja haridust edendavat poliitikat, suurendada ravi kättesaadavust saavutades patsientide parem tervis ja väärtuslikum tervishoiusüsteem.

Lisaks jätkusuutlikult patsientide tervise parandamise ja uuenduslike lahenduste väljatöötamisele, teeme süstemaatiliselt kogu Viatrises tööd selle nimel, et minimeerida oma ökoloogilist jalajälge.

Keskendume keskkonda säästvatele lähenemisviisidele veemajanduse, õhusaaste, jäätmete käitluse, kliimamuutuste ja energiatarbimise valdkondades.

NON-2022-0196